Flaga Polski  Flaga Angielska

Kilkaset pełnometrażowych filmów fabularnych, zwiastunów i spotów. Tysiące zduplikowanych nośników. Umiejętności i doświadczenie w domenie kina cyfrowego zdobywane nieprzerwanie od 2009 roku.

Pracujemy na najnowszych, komercyjnych i licencjonowanych wersjach profesjonalnego oprogramowania i hardware'u - zgodnie z najnowszymi wymogami i tendecjami na rynku światowej cyfrowej dysrybucji kinowej.

Gwarantujemy sprawdzoną w praktyce na kilkudziesięciu tysiącach kopii seryjnych grywalność na absolutnie wszystkich serwerach/projektorach certyfikowanych przez DCI.

Zapewniamy błyskawiczną duplikację - dostarczamy dystrybutorom do 500 zduplikowanych i zweryfikowanych dysków na dobę. Stale zwiększamy nasze moce produkcyjne.

Kino cyfrowe to najnowocześniejszy system wyświetlania filmów – zarówno kręconych na taśmie 35 mm, jak i tych realizowanych całkowicie w technice cyfrowej. Jego zalety to m.in.: lepsza ostrość i stabilność obrazu, bardziej wyrazisty i dynamiczny dźwięk (z możliwością odtwarzania dodatkowej ścieżki dźwiękowej – voice over, audiodeskrypcja). System pozwala na zachowanie najwyższej jakości obrazu i dźwięku bez względu na liczbę projekcji i miesięcy użytkowania kopii. Nie bez znaczenia jest także znacząca redukcja kosztów rozpowszechniania i ryzyka inwestycyjnego po stronie dystrybutora. Komercyjną atrakcyjność tego medium zwiększa także możliwość trójwymiarowej prezentacji stereoskopowej odpowiednio przygotowanych filmów i materiałów (3D).

2019-03-08 16:27:10